O nás

Restaurace Gate je místem, kde se setkávají skvělá kuchyně, tradice a vášeň pro dobré jídlo. Naše restaurace má bohatou historii, která sahá až do roku 2005, kdy jsme poprvé otevřeli dveře pro naše hosty. Za tu dobu jsme si získali věrnou klientelu a stali se oblíbeným místem nejen pro návštěvníky z Prahy, ale i pro turisty z celého světa.

Kvalita je naší prioritou

Naše filozofie je jednoduchá: co můžeme, děláme domácí cestou. To znamená, že většina pokrmů, které servírujeme, je připravována přímo v naší kuchyni. Těstoviny, gnocchi, hranolky, a dokonce i bulky na burgery jsou pečlivě připravovány pod naším dohledem, abychom vám mohli garantovat výjimečnou kvalitu a chuť.

Bez kompromisů

V Gate se neumíme smířit s kompromisy, pokud jde o kvalitu surovin. Proto nepoužíváme žádné dochucovadla a dbáme na to, aby naše suroviny byly co nejčerstvější. Naši kávu získáváme od malé rodinné pražírny Caffe Stoodola, která se pyšní výběrem nejkvalitnějších zrn, a naše čaje pocházejí od renomované firmy Amana.

Polední menu

Každý pracovní den od pondělí do pátku od 11:00 do 14:30 vám nabízíme bohaté polední menu, které spojuje tradiční recepty s moderním twistem. To vám umožní vychutnat si výborné jídlo i v průběhu hektického pracovního dne.

Vaše spokojenost je naším cílem

V naší restauraci nejde jen o jídlo; jde o zážitek. Chceme, abyste se u nás cítili jako doma, a uděláme maximum pro to, abychom vám poskytli výjimečnou pohostinnost. Pokud máte nějaké speciální požadavky, připomínky nebo dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro vás, abychom vám zajistili nezapomenutelný gastronomický zážitek v prostředí plném vkusu a tradice. Vaše spokojenost je naším cílem, a jsme hrdi na to, že vám můžeme nabídnout tu nejlepší kulinářskou zkušenost v Praze.

Zpět do obchodu